למה איטראפיק?

 

יש שיטה לטירוף

בימינו אנו יש לאגד ולנהל יחדיו את כל הכלים האינטרנטיים העומדים לרשותנו. אתר עם נוכחות חזקה לא נסמך רק על מילות חיפוש, SEO, תוכן, כמות ואיכות התנועה או הפעילות החברתית; החכמה כאן היא תיאום כל האלמנטים לכדי נוכחות אונליין אחידה, חיובית ובעלת עוצמה.
אנחנו יודעים כיצד לנתח ולהעריך את הנוכחות האינטרנטית הכוללת של המותג שלך, ולזהות את ההזדמנויות הטובות והמשמעותיות ביותר לשיפור והשבחת התנועה לאתר שלך.

אז למה כדאי לעבוד אתנו:

 • 01. אנחנו מתוגמלים על בסיס הצלחה

  אין שותפות טובה יותר מאחת המבוססת על מטרה משותפת: תוצאות מדידות. התמחור מבוסס-הביצועים שלנו אומר שאנחנו מקבלים תשלום כשאנחנו עומדים ביעדים שלנו. כן, אנחנו עד כדי כך בטוחים בעצמנו, בתהליך שלנו ובתוצאות שאנחנו מסוגלים להשיג.

 • 02. אנחנו עושים את העבודה

  עבודת SEO דורשת שיתוף פעולה, הפשלת שרוולים הדדית של הסוכנות ושל הלקוח. סיטואציה שכזאת עלולה לטמון בחובה נטל כבד על הלקוח. אך הסר דאגה: אנחנו מקפידים שהלקוחות שלנו יעשו את המינימום האפשרי, לא דורשים מהם לעשות את העבודה עבורנו.

 • 03. אנחנו מספקים תוצאות

  הדבר היחיד שמעניין אותנו זה תוצאות. אנחנו משקיעים פחות זמן בניירת ויותר בעשייה אמתית עבור הלקוחות שלנו – אנחנו משאירים למנועי החיפוש לדבר בשבחנו. בסופו של יום, אנחנו מדווחים לך מה השגנו עבורך, לא איך עשינו זאת.

 • 04. אנחנו חזקים טכנולוגית

  אנחנו לא מתייחסים על עצמנו כחברת שירותים בלבד. אנחנו מפתחים עזרים טכנולוגיים מתקדמים לפעולות הניטור והתחקיר שנדרשים לפילוח סביבת האונליין.
  כשאנחנו מזהים צורך אנחנו פותחים את ארגז הכלים ומפתחים in-house כלי ניטור וניתוח לענות על הצורך. זה הדרך שלנו לזהות, לעקוב, לפענח ולחזות איך השוק מתפתח. אנחנו עושים שימוש בכלים הטכנולוגיים לתכנון פרטני ומותאם של אסטרטגיות קידום ושיווק עבור הלקוחות שלנו.

 • 05. אנחנו יודעים להיות יצירתיים

  תוכן הוא חזית המאבק החדש של שיווק באינטרנט. אנחנו לומדים להכיר את הלקוחות שלנו לעומק, הכרות שמאפשרת לנו ליצור עבורם תוכן מקורי, הרבה מעבר למילה הכתובה. זה השילוב של עבודת SEO עם תוכן איכותי שיכתיב את הטון מכאן והלאה.

 • 06. יש לנו את הניסיון

  אנחנו יודעים כיצד להקים מערך שיווק אפקטיבי אונליין וכיצד להוציא אותו לפועל בדיוק מרבי. עבדנו עם מגוון רחב של חברות, מקומיות ובינלאומיות, סטרטאפים בתחילת דרכם וחברות מבוססות עם מיליוני משתמשים, B2B ו-B2C
  אנחנו יודעים היטב כיצד לנתח את המצב ולהפיק תובנות על ימין ושמאל; זו לא הפעם הראשונה שלנו בים.

אנחנו תמיד מוכנים

צור קשר