קח שליטה על המוניטין של המותג שלך

 • נבין את המוניטין
  הקיים

  זיהוי האתרים והעמודים המשפיעים על מוניטין המותג שלך ברשת, והבנה אלו מהם משרתים אותך ואלו פוגעים בך

 • נעצים את המוניטין
  החיובי

  הוספת תוכן רלוונטי שתומך בסיפור המותג שאתה מעוניין לקדם. תמיכה ודחיפה של התוכן החדש יוביל למזעור ההשפעה של תוצאות חיפוש שליליות ושקריות

 • ניקח שליטה על התדמית שלך
  ברשת

  מעקב וניהול מוניטין המותג שלך לאורך זמן. זיהוי בעיות לפני שהן גורמות לפגיעה של ממש בתדמית שלך. עם הזמן, אנחנו נפתח עבורך מוניטין חיובי ופורה

יש באינטרנט ארגז כלים שלם שעומד לרשותך,
בוא נעשה בו שימוש

התדמית של המותג שלך ברשת מעוצבת באופן גורף על פי תוצאות החיפוש הראשונות. באם ישנן תוצאות חיפוש לא מחמיאות בעמוד הראשון, זה חיוני לדחוק אותן מטה. החוכמה היא לעשות שימוש מושכל בכל הכלים האינטרנטיים הקיימים להשבחת מוניטין המותג שלך.

תהליך העבודה שלנו

ניהול מוניטין ברשת דורש הרבה מעבר למעקב אחר דירוג תוצאות החיפוש. צריך גם להבין את האפקט החיובי או השלילי שיש לכל תוצאה על המותג שלך.
ההצלחה תלויה בתיאום מדויק בין מקורות אינטרנטיים שונים על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. ברגע שאנחנו על הסוס, אנחנו לא עוזבים את המושכות, חוזרים על תהליך מעגלי בן ארבעה שלבים:

 • 01

  הערכת המותג

  ננתח את נוכחות המותג שלך ברשת ונבין מהן דרכי הפעולה הנכונות ביותר. נחקור את תוצאות החיפוש לעומק, החיוביות והשליליות כאחד, על מנת להבין את ההשפעה של המוניטין שלך ברשת.

 • 02

  השבחת האתר

  נשרטט תכנית כוללת להשבחת האתר הקיים, ויצירת נוספים במידת הצורך. ניצור נוכחות אחידה וקוהרנטית של המותג של ברשת, באתר הראשי כמו כמו באתרים התומכים.
   

 • 03

  קידום

  נעשה שימוש בכל הכלים והנכסים העומדים לרשותנו לקידום התדמית הנכונה עבורך. נרכז את כל המאמצים עבור מטרה אחת – מציאת תוצאות החיפוש השליליות והחלפתן בחיוביות.

 • 04

  ניטור ומדידה

  נבין טוב יותר אילו פעולות נושאות את הפירות המשמעותיים ביותר במבחן הזמן, ואילו נפלו מזמן מהעץ והגיע הזמן להחליפן באסטרטגיה חדשה.

מה הלאה? חזרה לצעד הראשון

אחרי מיפוי ראשוני של הכוחות הפועלים, המושכים ונותנים במוניטין המותג שלך, אנחנו ניצור תכנית פעולה מיודעת הנסמכת על התובנות שרכשנו, ולוקחת את הכול לשלב הבא

ניהול מוניטין זה מהלך בשני שלבים, להגיע ליעד ולשמור עליו לאורך זמן

צור קשר