בוא ונכבוש את הרשת ביחד

 • נבין את השוק
  והתחרות

  הגדרה של מילות החיפוש הרווחיות ביותר עבור המותג שלך, ניתוח השוק הפוטנציאלי והבנה של השיטות האופטימליות להרחיב ולהעמיק את טוווח ההשפעה שלך ברשת

 • נביא אותך למיקום גבוה
  במנועי החיפוש

  השגת מיקום גבוה במנועי החיפוש דרך פילוח קהל היעד ושימוש מושכל במתודות קידום שונות, כול זאת על מנת להגיע למיצוי מלא של פוטנציאל ההמרה

 • נזרים תנועה איכותית
  לאתר שלך

  שדרוג אפקטיביות השיווק אונליין דרך יצירת תוכן מקורי ומעניין ושילובו במאמצי הקידום, מה שיוביל לשיפור איכות התנועה שזורמת לאתר שלך

אצבע על הדופק
וצעד אחד לפני המתחרים

עבודת SEO מכוונת לדירוג גבוה במונחי החיפוש הרווחיים ביותר עבורך. האתגר העיקרי הוא עבודה בסביבה שמתשנה ללא הרף. על מנת להשאיר אותך לפני העדר, אנחנו עוקבים אחר התפתחויות ושינויים באלוגריתם של מנועי החיפוש, מנתחים את המשמעויות, מבינים את ההשלכות ומיישמים על מנת לשמור אותך במיקום גבוה.

תהליך העבודה שלנו

עבודת SEO זה מאמץ דינמי שלא נח לרגע. אנחנו יוצרים סביבת עבודה רספונסיבית שמגדירה תהליכים, מעקב רציף, ניתוח נתונים ואופטימיזציה פרו-אקטיבית. את התוצאות המשובחות שלנו אנחנו משיגים דרך תהליך מעגלי בן ארבעה שלבים:

 • 01

  ניתוח מילות חיפוש

  אנחנו מזהים את מילות החיפוש הרלוונטיות למותג שלך ובונים על פיהן אסטרטגיה ביצועית בעלת השפעה חזקה, מהירה ומתמשכת, לעתיד הקרוב והרחוק כאחד.

 • 02

  הצעות ייעול

  אנחנו מספקים מכלול הצעות ייעול לאתר שלך על מנת להשיג דירוג חיפוש גבוה יותר, הצעות ייעול בכל התחומים: טכני, תוכן, חברתי ונכסי רשת נוספים. אנחנו גם דואגים לוודא ששינויים שנעשים על ידך בוצעו כהלכה ונקלטו במנועי החיפוש.
   

 • 03

  חשיפה

  אנחנו מגדילים את רמת חשיפת האתר והמותג תוך שימוש מושכל בנכסים אינטרנטיים שתומכים בתנועה לאתר ומממשים את מטרות הקידום.

 • 04

  מעקב ומדידה

  אנחנו מנתחים ללא הרף את הדירוגים, התנועה וההמרות על מנת להבין במדויק את ההתקדמות, להסיק מה דורש התאמה ואילו הזדמנויות חדשות צצו לפתע ורק מחכות שננצל אותן. דו״ח SEO תקופתי שמשקף את כל זאת מוגש באופן קבוע.

מה הלאה? חזרה לצעד הראשון

לאחר שהשלמנו את המעקב, אנחנו מתחילים מיד את הסבב הבא: התאמת הפעילות למצב המשתנה עם מלוא תשומת הלב לצרכים ולמטרות שלך

הגדל את נפח התנועה לאתר שלך

צור איתנו קשר