לקוחות / Premier Dead Sea

אודות Premier Dead Sea

 

Premier Dead Sea הינה חברת הקוסמטיקה המובילה בייצור מוצרי קוסמטיקה מים המלח לטיפוח העור. פרמייר הוקמה בשנת 1990 ומהווה חלק מקבוצה המתמחה בקוסמטיקה משנת 1979. הקטלוג של פרימייר כולל יותר מ-150 פריטים באיכות גבוהה אשר מיוצאים לעשרות מדינות. המוצרים כוללים מוצרים לטיפוח הגוף, טיפוח הפנים, טיפוח השיער, הציפורניים ומוצרים פרא-רפואיים.

 

Premier Dead Sea דוגלת באיזון בין מדע לטבע. החברה משלבת טכנולוגיות עטורות פרסים המוגנות בפטנט, לצד שימוש בטבע ובחכמתו. מגוון המוצרים של פרמייר פותחו על ידי מומחים לחלל, רופאי עור וכימאים, תוך שיתוף פעולה עם מכון המחקר האירופאי. הרכיבים בהם Premier Dead Sea עושה שימוש הם רכיבים צמחיים שונים ומינרלים מים המלח.

 

ייחודיותו של ים המלח ידועה בעולם כולו כמקור בעל הריכוז הגבוה בעולם של מינרלים ימיים טבעיים. מבין 21 המינרלים המוכרים בעולם כחומרים בעלי יתרונות בריאותיים, 12 מהם יחודיים לים המלח.

Premier Dead Sea שמה לנגד עיניה מודעות סביבתית לצד שמירה בלתי מתפשרת על איכות המוצרים. כל מוצריה של פרמייר הינם ידידותיים לאוזון, נארזים באריזות הניתנות למחזור ואינם נבדקים על בעלי חיים. הם כולם עוברים בדיקת בקרת איכות במעבדה בלתי תלוייה לקוסמטיקה.

 

להיכרות מעמיקה עם פרימייר, בקרו כאן:

Facebook | YouTube | Twitter | Pintrest | +Google

 

 

שירותי קידום אתרים של eTraffic

 

במסגרת פעילותנו אנו מעניקים ל- Premier Dead Sea את שירותי הליבה הבאים:

 

שירותי קידום האתרים של eTraffic דוחפים קדימה את האתר של Premier Dead Sea בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. התקדמות זו גורמת לכך שגולשים אשר מחפשים מילות מפתח רלוונטיות לתוכן האתר, נפגשים עם חברת פרמייר ביתר קלות. עובדה זו מייצרת כניסות מרובות יותר של גולשים מתעניינים לאתר החברה.

 

הידע שלנו ושירותינו השונים מאפשרים בנוסף, גם לדחוק אזכורים שליליים והכפשות אודות החברה ולהטביעם בתוכן חיובי. הפרסום השלילי מועבר אל עמודים אחוריים במנועי החיפוש וע"י כך נמנעת פגיעה בשם החברה ובהכנסותיה. המטרה היא שגולש אשר מקיש את שם החברה או מחפש את מוצריה יתקל בתוכן חיובי בלבד.